This site uses cookies to ensure functionalities of the website and acquire statistical data on number of visits. More information

info@spyproworld.com
KATEGORIE

AKTUÁLNE: Vzhľadom na aktuálnu situáciu s COVID-19 internetové objednávky spracovávame so 100% nasadením a s ohľadom na Vašu bezpečnosť.

AHD camera sets

AHD (Analog HD) je novšia technológia pre analógový prenos obrazu vo vysokom rozlíšení (HD/FullHD) po koaxiálnom kábli na väčšiu vzdialenosť, bez oneskorenia  a straty. Táto technológia umožňuje dosahovať rozlíšenie 1280x720 , resp. 1920x1080 .
AHD technológia  využíva progresívne skenovanie, s čím je vytvorený signál s rozdelením jasu a farebných zložiek analógového signálu, ktorý umožňuje odstraňovanie rozmazania a blikania, a s tým súvisiace zlepšovanie reprodukcie farieb. AHD kamerové sety slúžia na monitorovanie Vašej domácnosti, kancelárie alebo vonkajších objektov. S týmto kamerovým setom môžete nahrávať 24 hodín denne, pri detekcii pohybu alebo podľa časového obdobia (môžte si nastaviť konkrétny čas nahrávania). Záznam je možné sledovať na počítači, tv alebo pomocou aplikácie na vašom mobile s podporou iOs/Android . Kamery majú nočné videnie a sú vodeodolné. V našej ponuke nájdete 2-, 4-, 6-, 8- alebo 16-kanálové AHD kamerové sety. 
 

QUALITY

We offer high quality spy technology. We are the exclusive importer of individual brands.

SATISFACTION

Money- back- guarantee within 14 days. If you are not satisfied with the goods, we will refund the full amount.

WARRANTY

We ensure hassle-free and prompt handling of complaints and warranty repairs. Warranty: 2 years.

QUICK DELIVERY

In stock items are dispached within 24 hours.

FREE SHIPPING

For orders over 200 EUR. Low prices of all spy technology and interesting discounts.

The product has been added to your shopping cart: